Чому росіяни підривають мирні міста

28.06.2022, 09:32
Атака на ТЦ у Кременчуці - черговий воєнний злочин росіян - фото 1
Атака на ТЦ у Кременчуці - черговий воєнний злочин росіян / ДСНС

Що за активізація від Росії в останні дні?

Перше. Немає змоги бомбити військові штаби, склади та частини. Точності, координат та можливості обійти ППО не вистачає. Точних крилатих ракет все менше. Все що ми чуємо - як бомблять старими ракетами, а тому практично неприцільно. Шкоду і смерть це несе мирному населенню. Навіть в мости їм раз на десять вдається влучити.

Друге. Розпач. Мстять за те, що по штабах і складах армії РФ б‘є наша артилерія, а тепер ще й HIMARS і М270(це Хімарс, з подвійною кількістю ракет, на гусеничному шасі). Мстять мирним містам нашим.

Третє. Україна приголомшливо перемогла на зовнішньо-політичному фронті. Коаліція довкола нам замкнулася. В деяких питаннях - ми навіть не просили, а союзники зробили. Тролінг понтів Путіна на зібранні G7 - це вже не просто «політична участь у війні», а емоційна, публічний ляпас Путіну.

Третє - думаю головна причина. Довкола Кремля стискається удушливе кільце. Те як принижують москалів і «путь на Калінінград» в країнах Балтії - це новий виток та висоти провокацій проти ослабленої Москви.

телеграм Євгена Карася

Публикации