Чому хресна хода УПЦ МП - релігійний Антимайдан

12.07.2016, 12:10
2
Для "картинки" шикуйсь - фото 1
Для "картинки" шикуйсь / Журнал Житомира

Журналіст Дмитро Вовнянко пояснює природу так званої "Хресної ходи УПЦ МП".

Про крепосний ход.

Все просто. Це - релігійний Антимайдан. Подія на камеру, покликана показати: "А існує й інший погляд, не смійте ним нехтувати!

Нагадую - на Криті проходить Всеправославний собор.

Нагдую - РПЦ і сателіти його відверто ігнорують. З Папою Римським зустрілися, а православних ієрархів - в ігнор.

Нагадую - існують серйозні сподівання що на Всеправославному соборі буде вирішене питання з автокефальною православною цервкою під патронатом Константинополя.
Нагадую прибічників такої автокефалії не бракує не тільки в УПЦ-КП, але й в УПЦ-МП, найбільш відомий - митрополит Олександр (Драбинко).

Нагадую нещодавно "православний олігарх" Новинський накинувся на митрополита Олексндра з кулаками.

Нагадую - на Всеправославному соборі РПЦ уже звинуватили в купі різних гріхів, серед іншого - в тому що РПЦ перетворилася на державну інституцію, що церкві не лічить.
Нагадую, відомий російський пОповід Олександр Невзоров вже сказав, що примирення Путіна з Ердоганом - це спроба вплинути на Всеправославний собор підкупом Ердогана. Варфоломій і кілька топ-ієрархів - громадяни Туреччини. Месидж Путіна: "Я вам туристів і ринок для вашої продукції, а ви вплиньте на ваших громадян".

Схоже всі попердні кроки РПЦ і Кремля що їй покровительствує зазнають краху. Лишився останній засіб - "антимайдан". Показати всьому світові, що в Україні повно прибічників УПЦ-МП і з ними треба рахуватися. Або - як у нас прибічників Москви утискають кляті фашисти, друге навіть було б жаданішим.

Не кажу за всіх. Що робитиму конкретно я? Крепостний ход від УПЦ-МП я проігнорю. А от на захід УПЦ-КП, що станеться 28 липня я піду.

Вони показують скільки в нас прибічників Москви? Гадаю, не зле буде показати скільки в нас її противників.

Пост Дмитра Вовнянка на Facebook

Без Табу
2

Публикации