Чистий четвер у політиків

12:55, 13 апреля
Прес-служба Олега Ляшка - фото 1
Прес-служба Олега Ляшка

Блогер Роман Голубовський спробував уявити, як відомі українські політики відповідно до свого іміджу мають проводити Чистий четвер.

Четвер Страсного тижня називають "чистим". У Чистий четвер політики поводять себе як і звичайні люди - миють, прибирають, чистять:

Андрій Парубій відшкрябав з-під столу президії Верховної Ради жуйку, яку він приліпив туди ще 14 квітня минулого року, коли його вибрали головою Парламенту.

Володимир Гройсман з усмішкою на обличчі провів лайв-трансляцію в Фейсбук із власної ванної кімнати, де він поклав у пральну машинку брудну білизну.

Олег Ляшко заявив, що в цей день чоловік має бути чистий. І вмив чоловіка.

Те, що сьогодні усі в Україні вмиваються, це результат тиску в водопровідних трубах та колосальної боротьби, яку проводить громадянське суспільство, профспілки, партія "Батьківщина" - сказала Тимошенко.

Порошенко прокинувся зранку і помив совість. Тепер його совість чиста.

Сергій Лещенко для того, щоб помити усі 192 квадратних метри своєї квартири, найняв клінінгову компанію. Гроші на це, за доброю традицією, він позичив у жінок.

Володимир Парасюк доволі довго не міг помити свою праву ногу: вона сильно брикалась і навіть кілька разів вдарила депутата в обличчя.

Арсеній Яценюк для того, щоб ретельно вмити підборіддя, збрив бороду. Цей фотофакт висвітлили усі ЗМІ.

Надія Савченко заявила, що не буде танцювати під чиюсь дудку а робитиме лише те, що вважає правильним. І викинула недопалок під ноги.

Валерія Гонтарева прибрала свої речі з робочого столу в кабінеті голови НБУ. Хтось постукав у двері. "Відчиніть, це Віктор Андрійович!" - почувся чоловічий голос. "Та почекайте ви хоча б до 10 травня, будьте людиною!" - відповіла Гонтарева і назад розклала речі на стіл.

Андрій Садовий "чистий четвер" не святкував.

Пост Романа Голубовського на фейсбуці

Без Табу

Другое на тему

Комментарии

Публикации

НОВОСТИ

Без Табу Новости Роман Голубовський
close
Надіслати відгук