Чистий четвер у політиків

13.04.2017, 12:55
Прес-служба Олега Ляшка - фото 1
Прес-служба Олега Ляшка

Блогер Роман Голубовський спробував уявити, як відомі українські політики відповідно до свого іміджу мають проводити Чистий четвер.

Четвер Страсного тижня називають "чистим". У Чистий четвер політики поводять себе як і звичайні люди - миють, прибирають, чистять:

Андрій Парубій відшкрябав з-під столу президії Верховної Ради жуйку, яку він приліпив туди ще 14 квітня минулого року, коли його вибрали головою Парламенту.

Володимир Гройсман з усмішкою на обличчі провів лайв-трансляцію в Фейсбук із власної ванної кімнати, де він поклав у пральну машинку брудну білизну.

Олег Ляшко заявив, що в цей день чоловік має бути чистий. І вмив чоловіка.

Те, що сьогодні усі в Україні вмиваються, це результат тиску в водопровідних трубах та колосальної боротьби, яку проводить громадянське суспільство, профспілки, партія "Батьківщина" - сказала Тимошенко.

Порошенко прокинувся зранку і помив совість. Тепер його совість чиста.

Сергій Лещенко для того, щоб помити усі 192 квадратних метри своєї квартири, найняв клінінгову компанію. Гроші на це, за доброю традицією, він позичив у жінок.

Володимир Парасюк доволі довго не міг помити свою праву ногу: вона сильно брикалась і навіть кілька разів вдарила депутата в обличчя.

Арсеній Яценюк для того, щоб ретельно вмити підборіддя, збрив бороду. Цей фотофакт висвітлили усі ЗМІ.

Надія Савченко заявила, що не буде танцювати під чиюсь дудку а робитиме лише те, що вважає правильним. І викинула недопалок під ноги.

Валерія Гонтарева прибрала свої речі з робочого столу в кабінеті голови НБУ. Хтось постукав у двері. "Відчиніть, це Віктор Андрійович!" - почувся чоловічий голос. "Та почекайте ви хоча б до 10 травня, будьте людиною!" - відповіла Гонтарева і назад розклала речі на стіл.

Андрій Садовий "чистий четвер" не святкував.

Пост Романа Голубовського на фейсбуці

Без Табу

Публикации