Цапи-відбувайли по справі Рюкзаків Авакова

01.11.2017, 15:55
Рюкзаки розбрату - фото 1
Рюкзаки розбрату

Блогер Олексій Мінаков розповідає про деталі оборудки з "Рюкзамками Авакова" та прогнозує, що син Авакова уникне відповідальності.

Мова йде про реальних засновників компанії-переможця тендеру – "Дніпровенд", з якою МВС у 2015 році року уклало договір про закупівлю 5000 рюкзаків на суму майже 15 млн грн (по 2900 грн/од.). Тому я свідомо не буду коментувати ціну і наскільки обікрали країну, мене цікавлять виключно причетні до створення цієї компанії особи.

Тому що компанія абсолютно фіктивна, не здійснює господарську діяльність, а її офіційний засновник навіть не відкривав рахунки у банках "Преміум" і "Укрсоцбанк", на які МВС перераховувало кошти.

Згідно ЄДР, засновником компанії "Дніпровенд" є Костянтин Кубець. За моєю інформацією, це підставна особа, яка отримала матеріальну винагороду, аби на нього перереєстрували компанію ще у 2012 році. За це Кубець, що мав скрутне матеріальне становище, отримав смішні гроші в районі пари тисяч гривень. Більше того, він є сусідом одного з учасників схеми по створенню цієї фіктивної компанії.

Сина Авакова, зрозуміло, що не дадуть образити. Хлопець і так цілу ніч провів у ізоляторі тимчасового утримання. Але навіть якщо справа розвалиться в суді та визнають, що тендер відбувся "прозоро та законно", це ж не відміняє того факту, що компанія "Дніпровенд" є фіктивною, створеною для відмивання коштів, і всі причетні до її створення особи повинні бути покарані.

Здається, я знайшов козлів відпущення. Чи і їх будуть покривати?

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці

Без табу

Публикации