У ніч проти 11 липня росіяни знову перевіряли на міцність нерви киян та столичну ППО, вдаривши по місту балістикою. Як повідомляють «Факти ICTV», уламки наробили лиха одразу в чотирьох районах столиці, відправивши на лікарняні ліжка кількох людей, серед яких є дитина.
У ніч проти 11 липня російські окупаційні війська здійснили чергову атаку на столицю України, застосувавши балістичне озброєння. Сили протиповітряної оборони вели активну роботу, проте внаслідок падіння уламків та влучань у кількох районах Києва зафіксовано пожежі, руйнування цивільної інфраструктури та поранення мирних мешканців. Про наслідки ворожого удару у своєму Telegram-каналі повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.
Руйнування та займання зафіксовані одразу в кількох адміністративних районах міста. За інформацією столичної влади, ворожа атака призвела до таких наслідків:
Окрім цього, у Дарницькому районі виникла пожежа в електрощитовій, яка забезпечує регулювання роботи світлофорів. У навколишніх житлових будинках вибуховою хвилею вибило вікна.
Станом на ранок кількість постраждалих унаслідок російського удару зросла до восьми людей. Серед поранених опинився 11-річний хлопчик. Чотирьох цивільних громадян госпіталізували до київських лікарень, іншим постраждалим медики надали необхідну допомогу безпосередньо на місцях подій.
На місцях влучань та падіння уламків продовжують працювати екстрені служби, рятувальники ДСНС та комунальні бригади, які ліквідовують наслідки нічної атаки.
БЕЗ ТАБУ нагадує, що під час оголошення повітряної тривоги необхідно негайно прямувати до найближчого укриття або дотримуватися правила «двох стін».
Російська армія регулярно здійснює комбіновані повітряні атаки на Київ та інші українські міста, використовуючи ударні безпілотники типу Shahed, крилаті та балістичні ракети. Головною метою ворога залишається руйнування критичної, енергетичної та цивільної інфраструктури України, а також залякування мирного населення.
Раніше БЕЗ ТАБУ писав, що під час попередніх обстрілів столиці сили протиповітряної оборони успішно знешкодили більшість повітряних цілей, однак уламки ракет також спричинили пошкодження житлового сектору.