Arctica – горілка 2018 року

06.04.2018, 11:39
Arctica – горілка 2018 року - фото 1

Горілка Arctica другий рік поспіль отримує звання "Горілка року" на міжнародному дегустаційному конкурсі в Берліні.

Там завершився п’ятий міжнародний дегустаційний конкурс Berlin International Spirits Competition, який цього року зібрав алкогольні напої серед більше ніж 19 країн світу!

Унікальним результатом цьогорічного конкурсу стало те, що українська горілка Arctica вже другий рік поспіль отримала найвищу нагороду, ставши єдиним золотим призером серед абсолютно всіх горілчаних брендів, що були представлені для незалежного оцінювання. За високі органолептичні показники та кришталеву чистоту, горілку Acrica було нагороджено званням "Українською горілкою 2018 року" ("Ukraine Vodka of the Year 2018"), пише УНН.

Нагадаємо, що в минулому році на цьому ж конкурсі горілку Arctica вже оголошували в окремій номінації "Українська горілка року 2017".

В компанії-виробника такий шалений успіх пов’язують з кришталевою чистотою горілки.

"Arctica лише півтора року на українському ринку, а вже вдруге отримує високий титул "Горілка Року" від європейських журі. Ми безумовно задоволені, що Arctica зриває овації на конкурсах світовогорівня, адже продукт дійсно дуже якісний. При виробництві горілки Arctica, на відміну від багатьох інших популярних брендів, ми не додаємо пом’якшувачі, по типу цукру та глюкози. Тільки кришталево чиста вода, високоякісний спирт та передові технології багаторівневої фільтрації. Це забезпечує надзвичайну чистоту горілки та ідеальний смак", – коментує директор з маркетингу Олексій Безуглий.

Довідка:

Arctica – бренд української горілки, що за короткий час свого існування встиг запам’ятатись споживачам як кришталево чиста горілка преміальної якості. Випускається на потужностях горілчаного заводу Західної України в м. Львів.

БЕВЕРІДЖ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ – один з провідних українських виробників алкогольних напоїв. До портфелю компанії входять такі відомі горілчані бренди як Medoff, Arctica, Наша Марка, Природна Колекція, Хуторок, Mernaya, коньяки, вина та шампанське Коктебель, слабоалкогольні напої Longmixer та ін.

Партнерський матеріал

Публикации