Аліна Паш - Чи дійсно гроші не пахнуть

25.05.2018, 11:05
1
Аліна Паш їде розважати окупантів - фото 1
Аліна Паш їде розважати окупантів / Ольга Закревська via Facebook

Художник Іван Пишта розповідає про долю двох односельців - один загинув на Донбасі у бою з російським окупантами, а інша - співачка Аліна Паш - з власної волі їде співати до держави-агресора.

От не можу заспокоїтись.

Аліна Паш - Чи дійсно гроші не пахнуть - фото 127118

На першому фото мій товариш Віталій Берталон ( Буля) з яким пов'язана вся моя безтурботна, яскрава юність. Буля трагічно загинув на сході в 2015 році, будучи в лавах ДУК ПС. Це була величезна втрата для всіх нас.

Аліна Паш - Чи дійсно гроші не пахнуть - фото 127119

На другому фото молода співачка Аліна Паш. Практично зірка, яка останнім часом стрімко підняла свій рейтинг , потрапила на всі ЗМІ і телеканали, учасниця Х-Фактору.

Віталій і Аліна родом з одного маленького та красивого селища Буштино, що на Закарпатті. Вони були добре знайомі між собою, та це і не дивно, адже село не велике, та і веселого бешкетника Булю знали не лише в селі, а і районі напевно, та і були вони майже сусідами на скільки мені відомо. Звісно вона знала , що Віталік пішов добровольцем, і я впевнений , що звістка про його загибель її шокувала не менше ніж інших.

До чого це я?

Аліна вже зовсім скоро має виступ за поребриком в російському "Соколово". В Аліни продюсер ванюша дорн, якому вже нема чого втрачати впринципі. Та цікаво мені інше. Що має творитись в думках у людини, яка готова танцювати та співати перед агресором в той час ,як гинуть її друзі,знайомі,сусіди ??? Скільки це може коштувати? І чи дійсно гроші не пахнуть?

Знаю що прочитаєш. Успіху тобі Аліна

Пост Івана Пишти на фейсбуці:

Без Табу
1

Публикации