За гарячу воду для киян заплатила вся Україна

19.10.2018, 14:50
Людина у шоколаді - фото 1
Людина у шоколаді

Народний депутат Вікторія Войціцька звертає увагу на важливий момент - гроші "Нафтогазу" за гарячу воду для Києва було надано не з бюджету столиці, а держави, тобто за недолугість нинішньої місцевої влади та корумпованість колишньої заплатила вся Україна.

Півроку кияни сиділи без гарячої води. Це сумний спадок управління київськими тепловими мережами Ринатом Ахметовим.

На цьому тижні проблема для мешканців столиці почала вирішуватися - гаряча вода в кранах з'являється. Все завдяки виділеним з Державного бюджету понад 730 мільйонам гривень.

Ми радіємо за киян, багато з яких вперше за довгі місяці скористаються душем. Проте, якщо на хвилинку замислитися, вийде, що проблему з гарячою водою в столиці вирішувала вся Україна. Тобто люди з Каховки, Ніжина, Гадяча, Селидіва і багатьох інших міст і сіл фактично скинулися і своїми внесками до Бюджету підтримали киян. Самі при цьому часто продовжуючи залишатися без централізованого гарячого водопостачання.

Чи справедливо це? Певно що ні.

Нагадаймо про це Володимиру Гройсману. Так само як і про те, що управління державою - це не лише виділення бюджетних коштів, а й здійснення заходів контролю за виконанням законодавства. В тому числі і з боку КМДА, і з боку "Київенерго", через неефективність яких люди були позбавлені елементарних зручностей. Та ще й втратили суттєву частину бюджетних коштів.

І ще про несправедливість. Разом з гарячою водою кияни отримали платіжки за газ з додатковим обсягом нібито "спожитого" газу. Виявляється чинна постанова Кабінету Міністрів передбачає збільшені нормативи нарахувань за користування газом споживачам, у яких відсутні газові лічильники, на період, коли вони не мали централізованої гарячої води. Це повна нісенітниця!

Мало того, що більшість киян давно витратились на електробойлери, не сподіваючись на милість ахметівського "Київенерго". Так тепер ще доведеться додатково сплатити "Київгазу", компанії з сумнівним менеджментом, за газ, якого ніхто не споживав. І це, зауважте, враховуючи переплату тому ж Ахметову за електроенергію за схемою "Роттердам+".

Таким чином майже кожна київська сім'я тепер вимушена буде перерахувати монополістам з олігархічним бекграундом додатково по кілька сотень гривень на фоні відсутності нібито гарантованих комунальних послуг.

Звичайного українця "незвичайні" українці обклали поборами просто з усіх боків!

Питання: куди весь час дивився Уряд і як він планує реагувати на очевидну несправедливість щодо українців?

Пост Вікторії Войціцької на фейсбуці:

Без Табу

Публикации