Юрій Луценко та відпочинок третього тисячоліття

31.01.2018, 10:45
Луценко та подвійна мораль - фото 1
Луценко та подвійна мораль / Радіо Свобода

Журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач обурений цинічними маніпуляціями генерального прокурора Юрія Луценка, що вкотре намагається обдурити суспільство.

Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся у щонайменше 52 тисячі євро, повідомляють журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший»).

Сам Луценко в коментарі Радіо Свобода в Брюселі назвав відпочинок на Сейшелах у готелі Four Seasons Resort «не надмірним» і таким, «що собі дозволяє середній клас».

Тобто наразі для родини генерального прокурора тижневий відпочинок за 52 тисячі євро не є надмірним.

Дві революції. Дві високих посади.

Ким був Юрій Луценко і де відпочивав до приходу у владу?

Вперше публікую ці два листи, які я сфотографував у архіві Верховної Ради рік тому. У 2002-ому народний депутат Юрій Луценко пише два листи, де він просить голову регламентного комітету вирішити питання щодо виплати йому "грошової компенсації для створення належних житлових умов". На той момент Юрію Луценку 37 років, його дружині 35.

Далі Помаранчева революція. Луценко стає міністром. А дружина Луценка виявляє в себе неабиякі підприємницькі здібності. Янукович приходить до влади. Луценко потрапляє за грати. А коли Луценко виходить, його родина переїжджає у будинок під Києвом площею більше 900 квадратних метрів. Причому спочатку дружина Луценка переконує, що будинок не їхній, а вони там живуть поки ремонт у квартирі.

Після перемоги Євромайдану Луценко спочатку каже, що балотуватись родиною до парламенту:
"Це недопустимо в політиці. Депутати з однієї сім'ї, з моєї точки зору - це є неетичним".

Згодом Луценки таки стають народними депутатами від БПП. Ось як тоді своє рішення коментувала дружина Юрія Луценка Ірина:

"Сяду в цю важку діряву лодку під назвою злиденна важка в стані військовому Україна і буду гребти разом з президентом".

Ось відео:

 

 

Зараз Юрій Луценко - генеральний прокурор України. Ірина Луценко - представник президента Порошенка в парламенті. Сьогодні для родини Луценків відпочинок за 52 тисячі євро "не надмірний".

Той факт, що родина Луценків багатіє тоді, коли Юрій Віталійович обіймає високі державні посади відповідні органи напевне будуть розслідувати лише тоді, коли Юрій Віталійович, його дружина і його кум не будуть при владі.

Цікавить інше.

Для Вас, пане Юрію Луценку, 52 тисячі євро і готель на Сейшелах з всесвітньої мережі Four Seasons - зараз не надмірний відпочинок.

Але в той же час

На святкуванні весілля свого старшого сина-"успішного бізнесмена" Олександра, службові автівки очолюваної Вами генеральної прокуратури використовуються для перевезення візажистки нареченої та перевезення подарунків. Під час святкування чергує державний реанімобіль, швидкі і пожежна.

Корупційне весілля сина генпрокурора

 

 

Пане Юрію Луценко, то Ви на святкуванні весілля старшого "сина-успішного бізнесмена" в такий спосіб економили на "не надмірний" відпочинок на Сейшелах? Пані Ірино, як там "дірява лодка під назвою злиденна важка в стані військовому Україна"?

Пост Михайла Ткача на фейсбуці

Без Табу
powered by lun.ua

Публикации
Загрузка...