Єврокомісія рекомендувала дати Україні статус кандидата в члени ЄС

17 июня, 13:30
На шляху до Європи - фото 1
На шляху до Європи / ОПУ

Президента Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн 17 червня заявила, що її інституція дає добро на подальшу євроінтеграцію України.

Відповідне рішення Єврокомісії означає, що Україні рекомендують надати статус кандидата в члени Євросоюзу.

Комісія рекомендує надати Україні європейську перспективу. Це, звісно, за умови, що в країні буде проведено низку важливих реформ. На думку комісії, Україна чітко продемонструвала прагнення країни та рішучість країни жити за європейськими цінностями та стандартами,
– сказала Урсула Фон Дер Ляйєн.

Вона заявила, що наша держава уже імплементувала понад половину правил, норм і стандартів Європи. Якщо бути точнішими, то мовиться про 70%!

Урсула фон дер Ляєн підкреслила, що на нашу державу очікує ще чимало роботи. Мовиться про досягнення верховенства права, боротьбу з олігархами та корупцією. Крім того, необхідно буде сприяти досягненню основоположних прав людини.

Українці готові вмирати за європейську перспективу. Ми хочемо, щоб вони жили з нами європейською мрією, –заявила Урсула фон дер Ляйєн.

Водночас нашій державі вже надали план дій. Його необхідно виконати для того, щоб Україна мала можливість вести перемовини щодо вступу до Євросоюзу.

24 канал

Публикации