Є перше золото України на Олімпіаді 2024
Збірна України 3 серпня виграла золоту нагороду в жіночих командних змаганнях з фехтування на шаблі.
У фіналі Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлії Бакастова були сильнішими за збірну Республіки Корея. Зустріч завершилася із рахунком 45:42.
На шляху до нагороди українки перемогли Італію (45:39)та Японію (45:32).
Це третя нагорода України на Іграх-2024. Раніше срібну медаль виборов Сергій Куліш у стрільбі та бронзовою призеркою стала Ольга Харлан.
Для Харлан це шоста олімпійська медаль у кар'єрі – рекорд серед українських спортсменів.
На Іграх в Парижі виступає найменша кількість українських атлетів за всі Олімпіади – усього 140 спортсменів.
Нагадаємо, на літній Олімпіаді-2020 у Токіо «синьо-жовті» здобули 19 нагород: одну золоту, шість срібних та 12 бронзових. На Іграх в Парижі, за оцінками компанії Nielsen’s Gracenote, українці виборють 13 медалей: 2 золоті, 4 срібні та 7 бронзових.
Ми не будемо терпіти цей державний бандитизм Орбана
Франція збільшує свій ядерний арсенал
Втрати Росії за 4 роки війни перевищили 1 мільйон 261 тисячу військових
На банкнотах 200 гривень тепер буде гасло "Слава Україні! Героям слава!"
В Англії поліція заарештувала брата короля
Норвезький лижник завоював рекоодне 9-те золото Олімпіад