Як Ляшко здає офіси й гаражі власній партії та "радикально" заробляє на пожежній техніці

28.03.2017, 16:50
11
Усміхнений заможній "радикал" - фото 1
Усміхнений заможній "радикал" / Facebook Олега Ляшко

Програма "Наші гроші" зацікавилася питанням - звідки головний "радикал" країни Олег Ляшко бере кошти на красиве життя. Дорогі костюми, регулярний відпочинок, шикарні машини й елітна нерухомість - яке походження цього майна?

Як скотник колгоспу "Прогрес" Олег Ляшко, а саме такий перший запис у трудовій має політик-шоумен, став народним депутатом та головою партії.

У сюжеті йдеться про маєток "борця за справедливість", який має вражаючий паркан і коштував Ляшку 15 млн грн.

Як Ляшко здає офіси й гаражі власній партії та "радикально" заробляє на пожежній техніці - фото 40151

"Радикальний" паркан

Журналісти запитали самого Ляшка про походження коштів на придбання будинку. Знайшли журналісти й новопридбаний будинок дружини Ляшка на 300 кв.м., яка не веде бізнесу.

Не має бізнесу і сам Ляшко, але в його декларації записано близько 30 млн грн. заощаджень. Крім того, депутат сдає свій офіс власній партії та продав гараж на 130 кв.м. за 2 млн грн, але там досі сидить місцеве відділення Радикальної партії. Тільки не треба сміятися - це поширене "джерело" доходів декларантів.

Ще одне джерело "радикального" збагачення - завод "Пожмашина" у Прилуках, який належить однопартійцю Ляшка Олегу Авер'янову. Це підприємство отримує держзамовлення на пожежні машини на сотні мільйонів гривень. Певний час Авер'янов навіть був заступником голови ДСНС, а сам Ляшко відкрито заявляв, що "лобіюватиме оновлення пожежної" техніки і за бюджет 2017 року погодився голосувати тільки після внесення відповідних правок.

Деталі в сюжеті "Наші гроші" №161 - "Відкривайте, Ляшко прийшов, або як "нарадикалити" півмільярда":

Наші гроші
11

Публикации