Вбивство Жиліна зробить світ трохи кращим

20.09.2016, 15:50
Жилина нет, но дело его живет - фото 1
Жилина нет, но дело его живет

Харківська журналістка Олена Соколинська - про своє знайомство з Євгеном Жиліним та його соратниками, що нині продовжують розпочату ним справу.

взагалі-то, заради Жиліна я власне завела собі фейсбук в лютому 2013 (шо, справа зроблена, можна закривати?) згадалося, як тоді взимку мені подзвонив Олег Садковий, співзасновник "Оплоту" (син теперішнього ректора Університету Цивільного захисту генерала Садкового) і запропонував очолити їхню пресс-службу, бо діюча ідеологічна голова "Оплота" Євгенія Гокова (що зараз працює на Симоні) їх не задовольняла, була не дуже "жорсткою".

я нічо не знала про цей Оплот (а вони, звісно, не мали гадки про мене, скористалися рекомендацією подружки, яка працювала у папи Садкового в Університеті) то Олег посадив мене у свій джип, повіз на Іподром, де був їх бойцовський клуб, та розповів, як вони хочуть відродити ім'я Сталіна та славу СРСР, знищити партію "Свобода" та розтрощити камінь УПА. я потрапила у лігво звіра, про якого навіть не здогадувалася, і зрозуміла, що тихе життя скінчилося, що починається війна.

ввечері я повернулася додому та завела фейсбук, з криками, що сталіністи в Харкові розгортають бойові загони під Гепіним протекторатом. потім в травні вони таки знищили камінь УПА, у вересні дошку Шевельову, а в листопаді почався Майдан, були тітушки, війна і тисячи смертей. сьогодняшнє вбивство Жиліна зробить світ трохи кращим. але мій фб ще попрацює. бо ходить на свободі ( і навіть помахує званням волонтера замість золотого кулона СРСР) Олег Садковий, продовжує працювати ректором його папа, збирає підписи для відродження Жукова Віталік Хомутинник, блищить Беріївськими очочками на свойому телеканалі Жека Мураєв. ну і Гепа бодро гундосить в міськраді, багато ще трупів мають проплисти повз нас, і треба гребсти, щоб прискорити процес.

Пост Олену Соколинської на фейсбуці, орфографія та пунктуація автора збережені.

Без Табу
powered by lun.ua

Публикации
Загрузка...