Created with Sketch.

В Одесі в дитячому таборі стався спалах коронавірусу

09:54

В Одесі в дитячому центрі «Молода гвардія» (мікрорайон Лузанівка) зафіксовано великий спалах коронавірусу — захворіли 42 дитини і два вихователі.

Про це повідомляє регіональне видання «Думська» з посиланням на пресслужбу обласного департаменту охорони здоровʼя.

Усіх хворих відправили на карантин або ізолювали. У всіх дітей і вихователів взяли проби біоматеріалу для ПЛР-діагностики. «Ми чекаємо результатів тестування», — заявили в департаменті.

Видання зазначає, що табір почав приймати дітей 16 березня — до того, як регіон перейшов в «червону» зону. У кінці березня в таборі було вісім підтверджених випадків захворювання на COVID-19, але він продовжував працювати. Зараз табір закрили на карантин.


Інше на тему
«Протези лише на папері»: як на Закарпатті чиновники наживалися на поранених військових
Воєнний стан у 10 областях: як нові правила вдарять по гаманцях, правах та агробізнесу
Готуйте гаманці: проїзд у Києві злетить до 30 гривень, а школярі втратять безкоштовні поїздки
Пропозиції партнерів