В нашої команди немає мети другого терміну Порошенка, – замголови фракції БПП

27.03.2017, 12:10
6
Колишній радник Черновецького - фото 1
Колишній радник Черновецького

Гість програми "Лівий берег" з Сонею Кошкіною – народний депутат та заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Сергій Березенко.

"Економічне зростання – заслуга команди. Ніхто не відділяє президента та прем’єра. Є сили, які хочуть розхитати ситуацію через відставку Гройсмана, реєструють відповідні постанови. Мета розхитування ситуації – позачергові вибори", - розповів Березенко.

Сергій Березенко також прокоментував відтермінування траншу МВФ та "торгову блокаду" непідконтрольних територій Донбасу.

"Відтермінування траншу МВФ - наслідок блокади. Влада розуміла наслідки блокади. Влада не має право розхитувати ситуацію напередодні важливих подій. В тому числі переговорів з МВФ... Блокада - це спекуляція, яка не має одного автора. Але яких об’єднують спільні цілі. Це фарс, що розіграний з метою похитнути довіру західних партнерів щодо нашої країни", - заявив політик.

Також Сергій Березенко прокоментував рейтинги БПП, можливість дострокових виборів до Ради та імовірність того, що прем'єр Володимир Гройсман очолить президентську партію.

24 канал
6

Публикации