В Донецке прошел митинг шахтеров. Для разгона направили "комендатуры" из соседних гордов
Власти "ДНР" задерживают зарплату
На митинг в Донецке вышли около 80 шахтеров.
Об этом сообщает корреспондент "Без Табу".
Жители устроили митинг из-за невыплаты зарплаты. Вначале участники протеста отправились к "министерству угля", а после этого к главарю "ДНР" Александру Захарченко.
Для разгона протестующих в места проведения акции "власти" отправили "2 комендатуры" из Горловки и "10 комендатур" из Енакиево.
Напомним, в "ЛНР" также прошел митинг из-за невыплаты зарплаты на протяжение 9 месяцев.
Інше на тему
Червневі виплати для ВПО: коли чекати грошей та чому можливі «календарні» затримки
15:01
Ракети проти куполів: Росія пошкодила вже 740 храмів в Україні, дісталося й Києво-Печерській лаврі
14:40
Бетонували пам'ять, як у Маріуполі: історія соляної шахти Саліна, що стала братською могилою
14:01
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
17 червня, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
17 червня, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01