Українські туристи застрягли на Занзібарі

15 февраля, 13:59
Українці змушені залишатись на Занзібарі - фото 1
Українці змушені залишатись на Занзібарі

Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі через несправність літака, дипломати вирішують з туроператором питання їхнього повернення на Батьківщину.

Про це повідомив у Твіттері речник МЗС Олег Ніколенко.

«Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі. Зламався літак. МЗС та посольство в Кенії працюють з туроператором, щоб він забезпечив громадян належними умовами перебування на час затримки та якомога швидше вирішив питання їхнього повернення», - написав Ніколенко.

Зазначимо, що нині погода на батьківщині Фредді Мерк'юрі геть інакша - там +30 градусів, в той час як в Україні десь -10 градусів в середньому, а ще ціле море снігу. Таким чином, форс-мажор трохи продовжив літо для 180 українців.

Втім, плюсова температура - то єдиний плюс. Мінусів значно більше. Про них розповіли журналісти BBC News Україна.

Кілька пасажирів повідомили, що минулої ночі не всім забезпечили готель. А ті, кому житло таки надали, скаржились на погані умови.

"Ми спочатку ночували на вулиці, спали на траві, а потім групу пасажирів, в якій я був, заселили у жахливий готель у небезпечному районі Занзібар Сіті поруч із місцевим клубом та борделем", - розповідає Беспалов.

У понеділок, 15 лютого, за його словами, пасажирів все ж стали розвозити в інші готелі групами по 20-30 людей.

"Тикаємось по готелях, всюди антисанітарія, люди з дітьми сплять, де прийдеться. Точної інформації (про виліт) немає, затримка кожні дві години", - скаржиться інший пасажир рейсу Євген.

У Instagram одна з туристок обурювалася, що часом спати доводилося на підлозі, в тому числі дітям. Скаржилася також на перебої з харчуванням.

"Нам не дають воду, я мовчу про харчування. Тут суцільна антисанітарія, всім людям страшно", - пише користувачка під ніком choko.kate.


Публикации