Українські морські дрони вразили 2 російські десантні катери в Криму ВІДЕО

10 ноября, 10:43
Руській "сєрні" передали привіт - фото 1
Руській "сєрні" передали привіт / РосЗМІ

Українські військові в ніч на 10 листопада уразили два російські швидкісні десантні катери в тимчасово окупованому Криму.

Деталі операції повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Найцікавіше, що спецоперацію вдалось реалізувати завдяки підтримці з боку платформи United24. Тобто на дрони збирали всі українці.

Ураження двох російських десантних катерів відбулося в селищі Чорноморське в окупованому Криму.

Йдеться про руські катери проєкту 11770 (класу "серна").

На суднах перебували екіпаж та завантажена броньована техніка, зокрема БТР-82.

Малі десантні катери класу "серна" Росія активно використовувала під час тимчасового захоплення острова Зміїний для перекидання військової техніки і десанту, зауважили у розвідці.

Крім того, росіяни розміщували на борту катерів зенітно-ракетні комплекси ТОР-М2 для мобільного прикриття свого угруповання на острові та в Чорному морі.

Малий десантний корабель класу "серна" має високу швидкість, може вміщати до 45 тонн вантажу та 92 особи озброєного десанту.

Загарбники використовують ці катери для висадки передових груп морської піхоти або евакуації.

В умовах фактичної відсутності у росіян корабельних засобів ППО після низки атак Сил безпеки та оборони України такі катери із ЗРК на борту служили загарбникам прикриттям кораблів ЧФ РФ на рейдах, підкреслили у ГУР.

Укрінформ

Публикации