У росіян закінчується боєздатна техніка, але вони все одно лізуть

27 мая, 09:50
Приїхали - фото 1
Приїхали / ЗСУ

Росія йде ва-банк й направляє на фронт в Україну застарілі танки Т-62, що свідчить про дефіцит у неї сучасної й боєздатної техніки.

На це вказує звіт британської розвідки.

«Останніми днями росія перемістила 50-річні танки Т-62 з глибокої консервації на південь України. Т-62 будуть особливо вразливі до протитанкової зброї, а їхня присутність на полі бою підкреслює дефіцит сучасної та боєздатної техніки в росії», - йдеться у повідомленні союзників.

Зазначається, що на сході України російські загарбники намагаються оточити Сєвєродонецьк, хоча українські сили зберігають контроль над кількома захищеними секторами, і таким чином перешкоджають реалізації планам росії щодо встановлення повного контролю над Донбасом.

Як повідомлялося, на Запорізькому напрямку угруповання російської армії додатково посилено сформованим танковим батальйоном на танках Т-62.

У росіян закінчується боєздатна техніка, але вони все одно лізуть - фото 211150

Збройні сили України з 24 лютого по 27 травня ліквідували близько 29 тисяч 750 російських військових (незабаром чекаємо на ювілей). Втім, попри шалені втрати русня не зупиняється - командири знову женуть своїх недовояків на забій.

Укрінформ

Публикации