У Резерв+ з'явився електронний військовий документ

18 июня, 12:01
Разом до перемоги - фото 1
Разом до перемоги / ДОУ

У вівторок, 18 червня, в програмі Резерв+ став доступний електронний документ.

Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко заявила про запуск довгоочікуваної функції. Вона констатувала, що цифровізація – незворотна.

Упродовж місяця відколи Резерв+ з'явився, від 18 травня до 18 червня, через програму можна було лише оновлювати військово-облікові дані. Сам документ у застосунку не мав юридичної сили – його не можна було показувати працівникам ТЦК.

Тепер, як і обіцяли раніше, запустили електронний військово-обліковий документ, який має юридичну силу та який можна показувати ТЦК. У всіх, хто оновив дані, повинен генеруватися QR-код, що замінює фізичний документ.

За відчуттями ніби разом з командою запускаємо майбутнє. Електронний військово-обліковий документ вже доступний в Резерв+ – цифровізація невідворотна,
– написала представниця Міноборони.

Отже, тепер не обов'язково носити зі собою паперовий військовий квиток чи приписне свідоцтво. Крім того, через мобільний застосунок можна повідомляти, що дані громадянина не знайдемо, а військовим здійснювати процедуру зняття з обліку.

Завантажити Резерв+ можна як і на IOS з App Store, так і на Android з Google Play Market. Інколи через велику кількість охочих оновити дані застосунок може працювати не без перебоїв. Якщо у вас вже є мобільна програма і ви хотіли б отримати можливість згенерувати QR-код, що підтверджував би електронний військовий документ, то варто спершу оновити додаток або через App Store, або через Google Play Market.

24 канал

Публикации