У Радбезі ООН каналізували ненависть до Росії після теракту у Кременчузі

29 июня, 07:23
У Радбезі ООН каналізували ненависть до Росії після теракту у Кременчузі - фото 1

У Радбезі ООН 28 червня засудили загибель людей через російський ракетний удар по ТЦ в Кременчуці.

"Ми рішуче засуджуємо загибель мирних жителів внаслідок цих ракетних обстрілів, зокрема обстріл переповненого торгового центру в Кременчуці Полтавської області України. Цей удар являв собою кричущий напад на громадянську інфраструктуру та громадянське населення. Ми висловлюємо глибоке співчуття та співчуття сім'ям загиблих та солідарні з українським народом", - йдеться у спільній заяві Албанії, Франції, Ірландії, Норвегії, Британії, США та України.

Також група засудила активізацію російських ракетних ударів по житлових кварталах та об'єктах цивільної інфраструктури 25-27 червня.

Як зазначається, країни наголошують на необхідності розслідування та притягнення до відповідальності порушників міжнародного гуманітарного права та тих осіб, які вчинили військові злочини.

При цьому слова здебільшого залишились словами, адже ніякого поркарання Росія не понесла, ба більше - на Радбезі ніяк не запобігли тому, щоб представник Росії поширював фейки про війни, крім того, він ще й нахабно огризався, коли його закликали припинити брехати представники Великої Британії. Представник держави-терориста навіть осмілився сам звинуватити британців у поширенні фейків. Да таких він відніс історію з отруєнням Литвиненка та Скріпалів (нечувано!).

Таким чином, засідання Радбезу стало простим випуском пари, іншої користі від нього не було.

Натомість жодних реальних кроків ООН не робить - не вживаються жолних заходів щодо виключення Росії з РадБезу, а тому - всі ці засідання залишаються "говорильнею".


Публикации