У Луганську згорів на роботі "генпрокурор" "ЛНР" разом з заступницею

16.09.2022, 15:56
Так званий "генпрокурор" так званої "ЛНР" уник правосуддя - фото 1
Так званий "генпрокурор" так званої "ЛНР" уник правосуддя

В окупованому Луганську 16 вересня стався вибух в кабінеті так званого "генерального прокуратура" так званого угруповання "ЛНР" Сергія Горенко, він і його заступниця загинули.

За попередніми даними, генпрокурор ЛНР Сергій Горенко помер від отриманих поранень унаслідок вибуху в його кабінеті".

Разом із Горенком загинула також і його "заступниця" Катерина Стегленко.

Інформацію про смерть Горенка російському ЗМІ повідомили джерела. Наразі ЗМІ не має підтвердження інформації від так званої "влади ЛНР".

Раніше повідомлялося про "бавовну" у приміщенні так званої генпрокуратури. Спочатку повідомлялося, що в результаті вибуху є поранені. Згодом русняві ЗМІ поширили відео пожежі.

Джерела пропагандистів підтверджували, що поранення отримав і сам так званий "генпрокурор" Сергій Горенко, але не уточнювали інформації щодо його стану. Водночас, деякі Telegram одразу писали про його смерть.

Цікаво, що в "ЛНР" не було правосуддя та юстиції, але чомусь був "генпрокурор". У будь-якому разі, двома зрадниками України стало менше.

Відзначається, що у приміщенні біля кабінету Горенка спрацював саморобний вибуховий пристрій. Окупанти і бойовики називають це "терактом".

Наразі невідомо про яку кількість жертв у результаті вибуху йдеться.

Що відомо про "генпрокурора республіки"

Горенко мав 40 років від дня народження (6 квітня 1982), інформує телеграм-канал осінтерів "Діп Стейт". У 2003 закінчив Луганську академію внутрішніх справ. Працював на різних посадах в області, від слідчого до оперативного уповноваженого. Остання посада на службі Україні — начальник відділу розслідувань з обігу наркотичних речовин.

У 2014 приєднався до бойовиків. Спершу був першим замом Генерального прокурора так званої ЛНР, на цій посаді проводив розслідування та брифінг стосовно ліквідації командира батальйону «Прізрак» мозгового. З 2017 в.о Генпрокурора, а у 2019 отримав посаду повноцінного Генерального прокурора.

У ЗМІ для широкого загалу з'явився у 2021, коли його пси їздили у білоруст на допит викраденого КДБ Романа Протасевича.

За тиждень до вторгнення, 18 лютого потрапив у ЗМІ коли виклав у своєму інстаграмі відео стрільби з гармати Д-30 по українським позиціям. (заборонена діючими тоді Мінськими угодами). Після цього інциденту видалив свій інстаграм.

Був присутній на формальних зустрічах з підписання угод про співпрацю між московією та його банановою республікою. Остання його гучна заява, це пропозиція 6 серпня додати в Кримінальний кодекс ЛНР статті за саботаж та шкідництво по причині "активізації українських та західних спецслужб на тєріторіі рєспублікі".

Українська правда

Публикации