У Києві з 21 березня дозволять рух наземного громадського транспорту під час тривог

Від 21 березня громадський транспорт Києва – комунальний і приватний – працюватиме за новими правилами, не зупинятиметься під час тривог, повідомили міська державна і військова адміністрації.
Таке рішення, після консультацій з військовими, правоохоронцями, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, 18 березня ухвалила Рада оборони міста Києва.
Влада Києва повідомляє, що правила руху будуть такі:
під час повітряної тривоги транспорт зупиняється біля укриттів за маршрутом руху;
пасажири можуть залишити салон за бажання;
мводії повідомляють про можливість подальшого руху;
після висадки охочих транспорт продовжує рух маршрутом.
Водночас у протоколі Ради оборони Києва зазначено, що водій також має право ухвалити рішення пройти до укриття на час повітряної тривоги.
У КМДА наголосили, що Київський метрополітен поки працюватиме в тому ж режимі, що і працював: рух поїздів наземною частиною метро під час оголошення повітряної тривоги залишатиметься обмеженим.
Раніше, попри прохання киян, міська влада відмовлялася скасувати заборону на рух громадського транспорту в Києві під час повітряних тривог.
У травні 2023 року київська влада змінила правила роботи наземного громадського транспорту під час повітряної тривоги – відтоді він має довозити пасажирів до найближчого укриття.


