У Херсоні раптово вибухнув зрадник України

24 июня, 10:14
Собаці - собача смерть - фото 1
Собаці - собача смерть / 24 канал

Вранці 24 червня окупанти в Херсоні були налякані потижним вибухом.

Виявилося, що невідомі підірвали автомобіль одного з найвідоміших місцевих колаборантів – Дмитра Савлученка. Вижити зраднику не вдалося.

Про загибель колаборанта стало відомо зранку 24 червня. Ліквідацію Савлученка радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань назвав "перемогою українських партизанів".

Він запевнив, що так буде з кожним зрадником України.

Зауважимо, згодом російські окупанти підтвердили, що Савлученко загинув внаслідок "теракту".

Також смерть зрадника підтвердив блогер Денис Казанський.

"Савлученко був членом партії Медведчука і довгі роки відкрито займався в місті антиукраїнською діяльністю. Можливо, його ліквідували українські спецслужби, проте, не можна виключати і варіант кримінальних суперечок. Зараз на окупованих територіях йде божевільна дільниця награбованого добра. Різні угруповання виборюють вивезення краденого зерна, вигадують різні " жовті перепустки " , щоб облечивать фермерів, мародерствуют на захоплених підприємствах. Тож "парад підривів", який зараз триває від Мелітополя до Херсона - це далеко не завжди робота СБУ. Бандити та грабіжники охоче зводять рахунки один з одним, оскільки всі ці вбивства та вибухи якраз дуже зручно списувати на українські ДРГ", - написав у некролозі зраднику Казанський.

24 канал

Публикации