У Херсоні ліквідували топового руського пропагандона

21.10.2022, 11:49
Не доплили - фото 1
Не доплили

Вечірній обстріл воєнних об'єктів русні у Херсоні приніс неочікувані результати.

Як пише у телеграмі повідомив журналіст Денис Казанський, у Херсоні 20 жовтня внаслідок удару по переправі окупантів через Дніпро ліквідовано російського пропагандиста Олега Клокова.

Клоков - один із топових пропагандистів Росії. І не з тих, хто світиться у кадрі - а той, хто організовує процеси.

У Херсоні ліквідували топового руського пропагандона - фото 212167
Клокову не сиділося у Москві

"Внаслідок удару по російській переправі в Херсоні загинув російський пропагандист, колишній співробітник Першого каналу та Раша Тудей Олег Клоков. Він допомагав окупаційній адміністрації робити у Херсоні пропагандистський телеканал "Таврія". А працював би вдома в Росії – був би живим і здоровим.

Не треба приходити до чужої країни з війною, це завжди погано закінчується", - написав він.

Розлого, хто такий Олег Клоков, розповів український політолог, керівник Центра стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей:

"Клоков навчався в Харківському авіаційному училищі (не закінчив, перевівся в РФ), потім в Військовому університеті (Москва), де вивчав польську і арабську мови. Пройшов 1 і 2 Чеченські війни в спецназі (скоріш за все ГРУ), казав, що зв'язківцем.

Саме як співробітник "Первого канала" в 2004 році під час Помаранчевої революції Клоков працював в Києві - як продюсер (відповідав фактично за розміщення та фінансування 13 (!) знімальних груп російського телеканалу). При чому їх завдання було не стільки видавати сюжети в ефір, скільки забезпечити 24/7 онлайн трансляцію подій з Києва (тоді інтернет трансляції не були розвинуті). Для цього він орендував номера/квартири на Майдані Незалежності, Хрещатику, біля Верховної Ради і інших важливих місцях і "гнали картинку" на Москву. Цікаво, що в Києві Клоков працював під підробними документами: тут його знали як "Мішу".

І ось він з'являється в Херсоні, щоб робити пропагандистський телеканал “таврія” - пишуть "добровільно". Брехня: це ніяка це не журналістика, а Клоков з'явився в Херсоні за наказом воєнного командування. Тим більше: що він робив на переправі вночі з військовими?! На прикладі Клокова можна переконатись: спецслужби рф контролюють медіасферу і в мирний час, і у військовий (більшість воєнкорів є співробітниками спецслужб). А тому всі вони мають нести таку ж відповідальність, які і ті хто бігає з автоматом/кулеметом по території України.

Земля скловатою, Олег Клоков!"

Зазначимо, що руські пропагандисти спробували видати нічний обстріл за удар по мирному населенню, але сіли у калюжу, адже на переправи у нічний час окупанти не пускають цивільних.

Таким чином, разом з Клоковим до пекла полетіли ще кілька окупантів.

 


Публикации