Telegram відновив роботу ботів з протидії руської агресії

29 апреля, 21:35
Telegram відновив роботу корисних ботів - фото 1
Telegram відновив роботу корисних ботів

У неділю, 28 квітня, керівництво платформи Telegram заблокувало низку офіційних ботів, які протидіяли військовій агресії Росії проти України, зокрема було заблоковано "Головний бот розвідки". Зранку роботу ботів відновили.

У Telegram заявили, що боти були тимчасово вимкнені помилково. Представник Telegram сказав, що боти були “тимчасово вимкнені через помилковий результат, але з тих пір вони були відновлені”. Він не надав додаткових деталей.

Про відновлення роботи повідомляє Центр стратегічних комунікацій і інформаційної безпеки.

“Офіційні українські боти, що допомагають у боротьбі з агресією рф, відновили роботу. Йдеться про боти Головного управління розвідки та Служби безпеки, а також про бот Мінцифри “єВорог”, — йдеться у повідомленні.

Про блокування раніше повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Як писав ГУР, боти були заблоковані необґрунтовано всупереч правилам та заявам, які керівництво Telegram публічно декларувало.

"Незважаючи на блокування нашого бота - ваші персональні дані в безпеці!", — йдеться у заяві ГУР.

В українській розвідці попередили, що росіяни створюють боти зі схожими назвами та закликали не надсилати на них персональних даних.

"Не надсилайте на них жодних персональних даних", — закликали в ГУР.

Окрім “Головного боту розвідки” ГУР, Telegram також без повідомлення заблокував боти “Єворог”, офіційні боти Служби безпеки України, Мінцифри, бот-координатор півдня України і бот ППО для відстеження руху БПЛА Shahed. Також про блокування свого боту для прийому новин повідомив канал “Кримський вітер”.

Суспільне

Публикации