Сучасні рішення для прання від Samsung

05 апреля, 10:32
Сучасні рішення для прання від Samsung - фото 1

Компанія Samsung відома якістю та інноваційними рішеннями. Пральні машини цього виробника є одними з найбільш популярних і надійних пристроїв на ринку побутової техніки.

Споживачі цінують переваги, які надають моделі південнокорейського виробника. Завдяки надійності пральні машини Samsung можуть працювати протягом тривалого періоду без серйозних пошкоджень.

Передивитися моделі та ознайомитися з інноваційними рішеннями, які в них реалізовані, можна в цьому каталозі: https://comfy.ua/ua/wash-machines/brand__samsung. Серед найпопулярніших опцій варто виділити декілька.

EcoBubble

Технологію EcoBubble вперше було представлено у 2010 році. У звичайних пральних машинах порошок змивається водою з лотка в барабан, при цьому він не завжди повністю розчиняється. Це призводить до збільшення тривалості прання: треба більше часу на проникнення мийного засобу в тканину. Інша проблема: не всі часточки порошку повністю виполіскуються.

За допомогою технології EcoBubble порошок спочатку перетворюється на піну, що складається з безлічі маленьких бульбашок. Завдяки цьому білизна стає чистішою.

Переваги технології EcoBubble:

  • швидке потрапляння в тканину;
  • можливість прання в холодній воді без втрати ефективності;
  • повне видалення порошку під час виполіскування;
  • економія електроенергії;
  • не пошкоджуються волокна білизни.

Smart Things

Smart Things — це додаток, який можна встановити на смартфон для зручного керування побутовою технікою Samsung. Це платформа нового покоління, яка може під’єднувати не тільки пральні машини, але й інші прилади. При цьому не потрібна фізична присутність людини поряд. Увімкнути пристрій чи вибрати програму можна дистанційно через інтерфейс у смартфоні за Wi-Fi.

Super Rinse+

Це покращена функція ополіскування білизни після прання. Коли вмикається режим Super Rinse+, машина використовує додатковий обсяг води та запускає прискорене обертання барабана. Це сприяє більш інтенсивному видаленню мийного засобу з білизни. В результаті одяг стає ще чистішим, не подразнює чутливу шкіру.

Steam

Це режим прання парою, який забезпечує глибоке очищення. Він покращує якість прання одягу без попереднього замочування. Пара подається знизу в барабан, завдяки чому наскрізь пронизує білизну та видаляє частки забруднень, а також до 99,9% бактерій, деактивує алергени.

Основні переваги прання парою:

  • забезпечує дезінфекцію та антибактеріальний ефект;
  • полегшує прасування;
  • усуває неприємні запахи, алергени, бактерії;
  • повністю видаляє залишки мийного засобу з одягу.

Завдяки названим функціям пральні машини Samsung можуть не тільки подбати про одяг, але й покращити якість життя, заощадити час і сімейний бюджет.


Публикации