США стрімко збільшують свою воєнну присутність у Європі

29 июня, 12:36
Є шанс, що блок НАТО нарешті стане "агресивним" - фото 1
Є шанс, що блок НАТО нарешті стане "агресивним" / НАТО

Президент США Джо Байден оголосив про суттєве посилення американської присутності у Європі в з’язку з росыйською загрозою.

Про це глава США заявив під час зустрічі з генсеком Альянсу Єнсом Столтенбергом на полях саміту НАТО.

"Сьогодні я оголошую, що США зміцнюють наші сили у Європі", - заявив Джо Байден, додавши, що НАТО буде посилено в усіх напрямках у всіх сферах - на суші, в повітрі та на морі.

Він повідомив, що США відправляють два додаткові есмінці на спільну американсько-іспанську базу Рота і таким чином кількість американських есмінців там зросте від 4 до 6.

У Польщі, за словами Байдена, Сполучені Штати утворять постійний штаб п’ятого армійського корпусу США, що допоможе посилити сумісність військ США і НАТО по всьому східному фланзі Альянсу.

США також відправлять дві додаткові ескадрильї F-35 до Британії та посилять протиповітряну оборону у Німеччині та Італії.

У Румунії буде розміщуватись ротаційна бригада у розмірі до 3 тисяч бійців та 2 тисяч іншого персоналу.

Очікується, лідери країн НАТО на саміті у Мадриді узгодять рішення про збільшення кількості військ високої готовності до понад 300 тисяч. Це буде великий привіт Путіну. Також було б непогано, щоб цей контингент не просто "був" у Європі, а став би інструментом знищення держави-терориста Росії.

З часів Другої світової війни — це безпрецедентна кількість військ та важкої техніки, яку США перекинули до Європи. Ось якого "монстра" пробудив Путін. Тепер цій потворі точно капець.

Українська правда

Публикации