Схеми. Докази участі СБУ в замовній акції під будинком Шабуніна

21.04.2017, 15:10
3
Схеми. Докази участі СБУ в замовній акції під будинком Шабуніна - фото 1

Фейковий мітинг 9 квітня за участю працівників СБУ під будинком голови "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна став тим випадком, коли вдалося буквально вхопити можновладців за руку. Схоже, влада таки вважає громадянське суспільство своїм супротивником.

Того дня кілька людей з плакатами протестували під будинком Шабуніна в Києві. Ця акція імовірно мала замовний характер, бо учасники навіть не могли пояснити, навіщо вони прийшли.

Активістів громадської організації "Автомайдан" запросили познімати акцію на дрон, тому що інколи їх залучають правоохоронці, які не мають такої техніки. Так було і цього разу.

"Мені подзвонила шанована мною людина, Жора Турчак, який воював в Донецькому аеропорту. Він попросив допомогти зі зйомкою з дрона, як часто просять правоохоронні органи, бо в них немає такої технічної можливості. Сказали, що це будуть «сепара» якогось знімати", - каже голова організації Олексій Гриценко.

Тож автомайданівці виділили дрон та оператора, який знімав акцію під чітким керівництвом голови департаменту захисту національної державності СБУ Романа Матковського.

Деталі розслідування дивіться у сюжеті "Служба боротьби з громадськістю" програми "Схеми":

Радио Свобода
3

Публикации