Що не так з "Жінкою третього тисячоліття" Іриною Луценко

20.11.2017, 17:57
1
За які чесноти нагородили Ірину Луценко? - фото 1
За які чесноти нагородили Ірину Луценко?

Блогер Олексій Мінаков пояснює, чому таке обурення в суспільстві викликало нагородження дружинин генпрокурора Ірини Луценко пафосною нагородою - "Жінка третього тисячоліття" .

Агресивна реакція суспільства на нагородження Ірини Луценко на премії "Жінка III тисячоліття" - це закономірний наслідок, коли є сумнів, чи справедлива нагорода та чи гідна винагорода своєї володарки.

Бо виходить, що сьогодні, щоб вважатися "успішною та видатною жінкою України", треба бути дружиною Генпрокурора чи кумою Президента.

До речі, Ірина Луценко нагороджена в розділі "Знакова постать". Тоді виникають відповідні запитання, а що вона зробила таке суттєве для України, чи може вона прославила нашу країну в світі. Адже, перш за все, пані Луценко відома тим, що обґрунтовує кожен крок Президента для ЗМІ.

Для людей все це виглядає, як "люди з влади самі себе нагороджують" на Всеукраїнському конкурсі, проведеному за підтримки міністерства соціальної політики.

Тому люди не зупиняються і йдуть далі - починають обговорювати зовнішність людини, починають змагатися за креативність у тому, як найпринизливіше обізвати пані Луценко. І не треба думати, що це люди якісь "не такі" - просто не треба давати приводів для подібного обурення в суспільстві.

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці

1

Публикации