СБУ повідомила про підозру в державній зраді політтехнологу Медведчука

10 июня, 11:14
Борода продажна - фото 1
Борода продажна / 24 канал

Служба безпеки України повідомила про підозру в державній зраді політтехнологу Медведчука - проросійському політологу Михайлу Погребінському.

В СБУ наголосили, що підозру оголосили уже після висновку комплексної судової психолого-лінгвістичної експертизи, яка проаналізувала усі наявні докази.

Згідно з висновком, висловлювання та діяльність політтехнолога були спрямовані на шкоду суверенітету і територіальній цілісності України.

СБУ не називає імені зрадника, проте, 24 канал сміливо припускає, що мова про соратника Медведчука – Михайла Погребінського. Він відомий проросійський політолог, він часто виступав на росЗМІ.

Попередньо генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомляла, що СБУ проводили обшуки у Погребінського, однак тоді його не затримали.

Серед вилучених під час обшуків документів – аналітичні матеріали щодо проведення "денацифікації" та "демілітаризації" України.

Також встановлено, що фігурант був пов'язаний із співробітниками спецслужб Росії, які діяли в Україні під дипломатичним прикриттям. І часто брав участь у пропагандистських ефірах на РосТБ.

Погребінський - той самий ватний політолог, на якого росіяни через Медведчука списали чимало грошей. Саме він допомагав створити ілюзію, що Україна та українці тільки й чекають русняву армію, обов'язково - з квітами.

Завдяки реляціям Погребінського та таких як він і стало можливою нова навала русні, що спричинило десятки тисяч жертв.

24 канал

Публикации