Руська топ-пропагандонша загинула в окупованому Криму

28.10.2022, 20:08
Руська пропагандонша перейшла на іншу роботу. До пекла - фото 1
Руська пропагандонша перейшла на іншу роботу. До пекла / РосЗМІ

Пекло забрало руську пропагандистку Світлану Бабаєву, яка займалася промиванням мозоку мешканцям тимчасово окупованого Криму.

Керівниця підрозділу "Россия сегодня" в Сімферополі, ексголовред "Газета.Ru" Бабаєва загинула внаслідок нещасного випадку на одному з навчально-тренувальних полігонів у Криму, де займалася військово-спортивною стрільбою.

Її шеф - пропагандист Дмитро "Радіоактивний попіл" Кисельов - заявив, що Бабаєва "гостро вболівала за Росію" і рвалася "за стрічку", щоб підтримати російських окупантів.

Факт загибелі Бабаєвої на полігоні є черговим підтвердженням, що у окупантів повний бардак. Іншою версією смерті може бути - зачистка пропагандонів самими руськими.

Бабаєва була одною з зірок пропашанди. З 2004 до 2006 року очолювала представництво "РИА Новости" у Великій Британії, у 2008-2012 обіймала посаду шеф-редактора корпункту "РИА Новости" у США. У 2012-2013 роках працювала заступником керівника об'єднаної редакції "Московские новости".

Із 2013 до 2016 року Бабаєва була головним редактором інтернет-порталу "Газета.Ru". У грудні 2016 року стала радником МІА "Россия сегодня", а в серпні 2019 року її призначили керівником регіонального підрозділу МІА "Россия сегодня" в тимчасово окупованому Сімферополі.

Українська правда

Публикации