Розстріли на Росії, вже скоро

23 марта, 09:40
Країна "Зю" летить у прірву - фото 1
Країна "Зю" летить у прірву / Соцмережі

Почну з простого: мені також в принципі насрати, шо там коїться в Росії. Проте я не готовий позбавити себе особисто задоволення, дивлячись чи будучи свідком того, як ця вся нацистська мразота буде битися на смерть за хлєбушек.

А тепер до суті. Суть в тому, шо реакцію влади нацистської Росії на те, що коїться на Росії зараз, можна легко прогнозувати і для цього не треба бути генієм. Погодьтеся, що навіть, якшо порівнювати з тим же 2014 роком, ввх і фактично всі спецслужби РФ втратили в Україні те, в чому була їх основна сила - ефект несподіванки. В 2014 році вони для нас були в моральному плані людьми, в яких хз шо на думці.

Проте, зважаючи на 8 років війни та безцінний досвід, який ми з вами здобули кров'ю, для багатьох з нас подальші дії ввх - це відкрита книга.

Саме тому я готовий закластися, що вже найближчим часом на Росії введуть смертну кару "за діскрєдітацию армії фюрера" і почнуть відстрілювати всіх інакодумців. Так званий "закон про фейки" на Росії вже прийняли, рф вийшла зі всіх міжнародних договорів щодо прав людини. Спитайте себе: що реально може завадити рф хоч завтра ввести смертну кару?

Ви вірите в те, що росіяни піднімуться і будуть кидати коктейлі Молотова в омон? І я про то саме. Саме тому всіх так званих "лібєралов" зроблять винними в погіршенні життя населення і, скоріш за все, знищать. Можливо це навіть будуть розстріли в прямому ефірі, щоб порадувати бидло.

Керівництво рф зараз немає іншого виходу, окрім як списати всі негаразди на "лібєралов", бо інакше виявиться, шо нема ніякого "імпортозамєщєнія" і шо "гєній Путіна" - це ніщо інше, як пропагандистське фуфло. Тому, на моє особисте переконання, судилища над інакодумцями будуть в "кращих традиціях" срср, коли всі критики партії через доноси потім розказували про те, як співпрацювали з іноземними розвідками. Може навіть шоу з цього всього зроблять а-ля -прігавор за 60 мінут- чи -каво расстрєлять-(але я поки шо невпевнений).

Де тут наші плюшки, наша перемога? А її немає. Проте знищення всіх інакодумців відкриє деяким людям в Україні очі і покаже саме те, про шо декому не хочеться чи взагалі страшно думати - те, шо проблема не в вові, а в людях (ну, тобто в тих пиздуватих зомбі).

Саме ті люди вибрали Путіна, саме вони виберуть Путіна знову і саме вони будуть становитися в черги, щоб отримати "посаду" в розстрільних командах. Саме люди будуть радісно плескати в долоні, коли їх сусідів будуть звинувачувати в роботі на спецслужби Юпітера і писати доноси на своїх родичів чи сусідів.

Епілог. Як би не звучало цинічно, проте розстріли на Росії - це добре. Бо вони, розстріли, або призведуть до бунтів, або перетворять РФ на Камбоджу.

Хоча... Я скоріше повірю в те шо за годину інопланетяни висадять десант на Хрещатику, ніж в міфічний "рускій бунт". І це не я такий цинік, це реальний стан справ, станом на сьогодні: кількість "нєтакіх" рускіх = кількості тих людей, які сьогодні лягають на рельси, шоб зашкодити поставкам військової техніки на територію України. Нуль - це також число, якшо шо.

телеграм канал блогера

Публикации