Розстріл АТОшників у Дніпрі - це тенденція

25.07.2017, 10:15
Нічні події у Дніпрі - не випадковість - фото 1
Нічні події у Дніпрі - не випадковість

Блогер Рустам Ісаков пояснює, як діюча українська влада йде на "маленькі" компроміси з совістю та тим самим прискорює реванш антиукраїнських сил.

Все починається із здавалось би невинних речей.

Просто розвалити розслідування розстрілу Небесної Сотні. Дати втекти підозрюваним і робити вигляд, що винні тільки судді, яких ніхто і не думав карати. Домовитися із ставицькими і злочевськими, отримавши частку в їхньому бізнесі, взяти гроші з Клюєва за його безпечний виїзд із України.

Продати кримінальні справи проти інших представників минулої влади, у тому числі проти Вілкула. Запустити прокуратуру і СБУ в кримінальні потоки, успадковані і творчо розвинуті після минулої влади.

Три роки імітувати боротьбу із корупцією, а реформи підмінити демагогією для прикриття власної клептоманії. Говорити про європейський курс і у внутрішній політиці копіювати Росію.Влаштувати грандіозну аферу під назвою "очистка банків". Безбожно красти навіть на постачанні армії, блюзнірськи потім частину украденого направляючи на допомогу тій же армії... Та багато чого...

і весь час все виправдовувати і прикривати демагогією. Зате весь світ підтримує Україну, зате ми відродили армію, зате не здались і не здамось.

А тим часом невідворотно визріває реванш. І він визріває не тому, що хтось мало славить начальство і пише про перемоги, а тому що король голий.

Розстріл АТОшників у Дніпрі це не ексцес і не випадковість, це тенденція.

На першому етапі ворог купує собі індульгенцію, потім він перестає боятись і виходить на люди, потім він подає голос і зміцнює своє становище. Ну а потім починає карати тих, хто щиро проти них боровся.

Реванш Януковича почався із меморандума з Ющенком а потім увязнення Пенчука. Реванш наступників Януковича почався із виїзду беркутівців у Росію з ескортом СБУ, а продовжився демонстраціями вілкуловської тітушні з наступним розстрілом АТОшників.

Пост Рустами Ісакова на фейсбуці

Розстріл АТОшників у Дніпрі - це тенденція - фото 50405Подпишитесь на наш канал в Telegram и получайте подборку только важных новостей!

Без Табу

Публикации