Россия перебросила на оккупированную территорию 20 систем "Град"
26.08.2016, 11:20
Боевикам на передовую привезли "Грады"
/ glavcom.ua
В "ДНР" и "ЛНР" активно завозят боеприпасы из России.
За неделю в Донецкую и Луганскую области из России перекинули больше 20 установок БМ-21 "Град".
По данным группы "Информационное сопротивление", оккупанты завезли в Новоазовский район РСЗО.
Кроме того, в Донецк, Ясиноватую и Докучаевск россияне активно свозят боеприпасы.
Інше на тему
Час скидати ціни: Антимонопольний комітет прозоро натякнув АЗС, що бензин має подешевшати
01:21
Подвійні стипендії та 10 тисяч за іспити: скільки платитимуть українським студентам з 2026 року
01:01
Шахеди на півночі та півдні, авіабомби — на сході: Росія знову тероризує Україну з повітря
00:01
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
Вчора, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
Вчора, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01