Росіяни влучили ракетою у багатоквартирний будинок у Дніпрі - є загиблі та поранені

14 января, 20:40
Росія здійснила новий злочин проти людяності - фото 1
Росія здійснила новий злочин проти людяності

14 січня Росія здійснила черговий воєнний злочин - ворог обстріляв українські міста. Серед іншого - і Дніпро, де ціллю руський став багатоквартірний будинок.

Ударом руської ракети ракетою Х-22, призначеної для знищення авіаносних груп у морі, повністю знищено один з 5 під'їздів великого будинку, в якому мешкає 1700 людей.

Внаслідок атаки під'їзд повністю "склався" та поховав під собою десятки людей. всього у тому під'їзді мешкали 200 людей, серед них - 50 дітей.

"Ракета, яка була випущена по багатоповерхівці у Дніпрі – це ракета Х-22, випущена з дального бомбардувальника Ту-22М3, запуски проводилися із району Курська та Азовського моря. Загалом 5 пусків цих ракет. Що це за ракета? Така ракета влучила кілька місяців тому по торговому центру в Кременчуку. Ракета з бойовою частиною 950 кілограмів, яку називають убивцею авіаносців, призначена для знищення авіаносних груп у морі, вона може оснащуватися ядерною частиною. І такою ракетою б’ють по густонаселеному місту, де люди… Нема жодного пояснення і виправдання цьому терористичному акту", - заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Росіяни влучили ракетою у багатоквартирний будинок у Дніпрі - є загиблі та поранені - фото 212768

Рятувальні служби оперативно прибули на місце атаки та змогли врятувати багатьох людей.

На жаль, на обійшлося без жертв. Наразі відомо про 5 загиблих (серед них одна дитина), 64 особи поранені, серед них 14 дітей. Розбір завалів та пошук людей досі триває. До цього долучились сотні містян, які прийшли допомогти бійцям ДСНС.

На місці події працюють психологи ДСНС (надано допомогу 32 особам) та встановлено 2 пункти обігріву.

Організовано пошук людей під завалами. Забезпечено освітлення місця робіт та проводяться роботи з демонтажу небезпечних конструктивних елементів.

Всього до робіт залучено понад 340 осіб та 67 од. техніки з них від ДСНС - понад 120 осіб та 26 од. техніки.

Крім того, залучено 4 кінологічні розрахунки МЦШР ДСНС (м. Ромни) та 20 рятувальників

та 4 од. техніки Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС (м. Київ).


Публикации