Росія стратила українських полонених у Оленовці й намагається видати їх за жертв HIMARS

29.07.2022, 12:30
Російські терористи "замітають сліди" - фото 1
Російські терористи "замітають сліди"

Росія здійснила черговий воєнний злочин.

Російські окупаційні медіа вранці 29 липня почали повідомляти про нібито обстріл HIMARSами табору військовополонених у Оленівці, неподалік від лінії фронту на Донбасі. Там росіяни тримали полонених захисників Маріуполя - азовців.

Згідно їх повідомленням, загинуло понад 50 і поранено 75 українських військовополонених.

Росія стратила українських полонених у Оленовці й намагається видати їх за жертв HIMARS - фото 211600

Барак в Оленівіці, де росіяни утримували українських полонених / Скриншот

При цьому, команди OSINT, які працювали в місцевих чатах не зафіксували жодних повідомлень про ці обстріли від місцевих жителів. Також не повідомляв Генштаб України про удари по Оленівці.

Залишається найбільш ймовірною версія про нові страти військовополонених, або списання страчених раніше в цю загальну цифру, які маскують нібито під обстріл з нашого боку.

Окрім цього, нібито участь західного озброєння у цьому буде виступати для російських пропагандистів конспірологічним приводом тиску в ряді західних каналів інформації з метою зупинки постачання.

Також вірогідною є версія того, що так росіяни хочуть "заглушити" поширення інформаці 28 липня про знущання над українськими полоненими. Ролики про розлечнування росіянами одного українського воїна та кастрацію іншого обурили цивілізований світ. Таким чином, ймовірно. росіяни хочуть відвернути увагу та повести все у річищі своєї адженди. Принаймні, саме цим наразмі займаються російські ЗМі.

телеграм "Центр пропаганди"

Публикации