Росія провела парад ганьби на 9 травня

09 мая, 12:17
Яка ганьба - фото 1
Яка ганьба / РосЗМІ

У Москві відбувся так званий "парад перемоги" на честь 9 травня. Він вийшов жалюгідним та вкотре переконав, що Росія - колос на глиняний ніжках.

Ще перед початком параду стало відомо, що він пройде без авіації. Речник Путіна пана Пєсков сором'язливо заявив, що причиною такого екстраординарного рішення стала погана погода.

Звісно, це брехня, адже в Росії багато років існувала практика "розгону хмар", а літаки, які в Росії називають сучасними, мають літати за будь-якої погоди. Ба більше, як на зло, у той час в Москві на небі не було ані хмаринки.

За даними джерел, скасували авіачастину тому, що щось сталося з родзинкою параду - Іл-80 - так званим "літаком судного дня", на борту якого вище керівництво країни мало б "показувати ядерну кузькіну мать" всьому світу...

Росія провела парад ганьби на 9 травня - фото 211018

Також був відсутнім на параді архітектор та ідеолого вторгнення в Україну - начштабу Гєрасімов. При тому, що Шойгу був. Це підтвердило припущення, що Гєрасімов або загинув, або отримав важкі поранення під Ізюмом за кілька днів до того.

На параді був мінімум техніки та не було нових зразків - адже більшість з неї була розвалена в Україні, а розпіарені танки "армата" та інші вундервафлі існують лише у фанерних варіантах.

Нічого не сказав Путін і про мобілізацію, на яку очікували чимало експертів. Він взагалі був жалким та зніяковілим, а його слово про рашистів, що нібито нині воюють проти України на "свої землі" виглядали дико.

Схоже, новітній фюрер вже розуміє, що програв, а тому - просто чекає на свій ганебний кінець. А парад ганьби на Червоній площі став його когутовою пісенькою. Так проходить слава земна.


Публикации