Росія почала репресії проти своїх холуїв у "ЛНР"

20.04.2022, 11:49
Корнет під арештом - фото 1
Корнет під арештом / ГУР МО

За даними української розвідки, російська ФСБ арештувала очільника так званого "МВС ЛНР" Ігоря Корнета і запроторила до СІЗО.

"На фоні невдач на фронті Москва розпочала "чистки" керівників "ЛНР", - повідомили у ГУР МО.

За отриманою ГУР МО України інформацією, "так званий "міністр внутрішніх справ" так званої "ЛНР" "генерал-майор" Корнет Ігор Олександрович, 29.04.1973 р. н., заарештований співробітниками ФСБ Росії та на теперішній час утримується в слідчому ізоляторі ФСБ в Ростові на Дону".

Розвідники стверджують, що арешт "міністра внутрішніх справ ЛНР" викликав негативну реакцію з боку силових структур та політичного керівництва "республіки", які оцінюють це як початок змін у силовому блоці квазі-держави.

Також повідомляється, що за даними ГУР, ватажок бойовиків "ЛНР" Леонід Пасічник "докладає всіх зусиль для звільнення Корнета з під арешту та відновлення на посаді".

Корнет є одним з найбільш відомий та найбільш жорстоких російських проксі в Лугандоні, за ним здавна тягнеться шлейф воєнних злочинів, але дуже схоже, що покарання міжнародного трибуналу йому вдасться уникнути, адже його знищать власні господарі.


Публикации