Раммштайн-10: Україна отримає 150 західних танків

15.03.2023, 21:01
Танкова коаліція працює - фото 1
Танкова коаліція працює / Міноборони

Коаліція країн, які надають танки Україні, продовжує зростати. 9 країн взяли на себе зобов'язання надати понад 150 танків Leopard. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін перед відкриттям 10-го засідання Контактної групи з питань оборони України.

"Ця контрактна група завжди прагне допомагати Збройним Силам України отримувати те, що їм потрібно, коли їм це потрібно", — сказав Остін.

Ллойд зазначив, що кількість країн, що надають засоби ППО, також продовжує збільшуватися. Раніше Сполучені Штати оголосили про виділення Україні ще 400 мільйонів доларів допомоги на безпеку для підтримки точного вогню, артилерії та бронетехніки. Допомога включає додаткові боєприпаси HIMARS, додаткові артилерійські снаряди, бронетехніку, пускові мости.

За словами Остіна, в умовах жорстоких бомбардувань Росії кількість країн, що надають засоби ППО, також продовжує збільшуватися.

“Наприклад, на останній контактній групі ми чули про внесок SAMP/T Італії та Франції. Сполучені Штати, Німеччина та Нідерланди виступили з пожертвуваннями Patriot, а багато інших країн забезпечили ППО меншої дальності. І Канада, і Німеччина надали свій внесок у системи ППО середньої дальності, такі як NASAMS і IRIS-T”, — сказав міністр оборони США.

Він додав, що зараз союзники перебувають у вирішальному часі боротьби України за свободу.

Суспільне

Публикации