Рада проголосувала за демобілізацію строковиків

23 февраля, 16:40
Демобілізації строковиків - бути - фото 1
Демобілізації строковиків - бути / ЗСУ

Верховна Рада ухвалила президентський закон про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану.

"За" проголосували 319 нардепів, інформує нардеп фракції "Голос" Ярослав Железняк у Telegram, який взяв на себе обов'язки щодо інформування про роботу парламенту на час дії воєнного стану та заборони журналістам працювати в сесійній залі.

"Парламент схвалив законопроєкт #11035 щодо строковиків. Одразу за основу та в цілому. Даємо право президенту їх звільнити. Законопроект був внесений ad-hoc", - написав депутат.

У даному випадку ad-hoc означає конкретний прецедент, тобто чинних строковиків

Нагадаємо, 24 листопада 2023 року секретар РНБО Олексій Данілов після засідання Ставки верховного головнокомандуючого заявив, що військовослужбовці строкової служби, термін служби яких вже закінчився, найближчим часом будуть демобілізовані.

Він зокрема повідомив, що строковики, в яких закінчився термін служби, але які бажають залишитися, зможуть зробити це, уклавши контракт. Інші ж будуть демобілізовані.

22 лютого 2024 року президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану.

Українська правда

Публикации