Created with Sketch.

Президент України зробив щеплення від коронавірусу

13:10

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас був вакцинований від коронавірусу.

Він отримав перше щеплення британською вакциною Covishield, виробленою в Індії за зразками AstraZeneca.

«Отримав щеплення від COVID-19. Зробив це на передовій з нашими солдатами як верховний головнокомандувач», - написав президент у Twitter.

Зеленський на передовій боротьби з коронавірусом
Зазначимо, що індійська вакцина наразі викликає нарікання та сумніви - у соцмережах з'явилось чимало чуток, що ставлять під сумнів її якість. Цим користаються окремі політики, щоб раскачати ситуацію. Вакцинація йде мляво - наразі щеплення зроблені трохи більше ніж 3000 українців.
В таких умовах президенту нічого не залишилось, як ризикнути, не чекаючи більш надійний Пфайзер.

Інше на тему
«Протези лише на папері»: як на Закарпатті чиновники наживалися на поранених військових
Воєнний стан у 10 областях: як нові правила вдарять по гаманцях, правах та агробізнесу
Готуйте гаманці: проїзд у Києві злетить до 30 гривень, а школярі втратять безкоштовні поїздки
Пропозиції партнерів