Created with Sketch.

Повітряні сили вранці 29 лютого збили три руські літаки

11:45

Останній календарний день зими став дуже вдалим для українських Повітряних сил, чого не скажеш про російські воєнні літаки.

29 лютого Повітряні сили збили одразу 3 ворожих літаки.

Перший Су-34 відлетів в інші світи ще вночі.

За кілька годин за ним пішли ще два бомбардувальники Су-34.

"Після успішної бойової роботи по ворожому літаку уночі 29 лютого, знищено ще два російські літаки: винищувачі-бомбардувальники Су-34 на Авдіївському та Маріупольському напрямках!", - повідомив добрі новини главком Сирський.

А командир Повітряних сил генерал Поліщук іронічно зауважив: "Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака".

Ці літаки - носії КАБів, керованих авіаційних бомб, які нині стали основною ударною силою руського наступу. За останні 10 днів Росія втратила вже 10 літаків (без урахування 3, що збили 29 лютого), проте не зменшує інтенсивності вильотів.

Таким чином, у Повітряних сил незабаром можуть бути знову добрі новини.

 


Інше на тему
«Протези лише на папері»: як на Закарпатті чиновники наживалися на поранених військових
В Україні відновлюють індексацію зарплат: кому чекати на доплату і чому сума вас трохи розчарує
Мінус ще одна артерія: авіація ЗСУ рознесла міст окупантів у Василівці на Запоріжжі
Пропозиції партнерів