Поліцейські, що вбили хлопчика Кирила Тлявова, отримали поблажливі строки

25 мая, 10:52
Поліцейські, що вбили хлопчика Кирила Тлявова, отримали поблажливі строки - фото 1

Переяславський міський суд виправдав 2 причетних до вбивства пʼятирічного Кирила Тлявова. Винний у вбивстві колишній поліцейський Іван Приходько отримав 4 роки вʼязниці, ще один підозрюваний - отримав лише умовний термін.

Суд першої інстанції виправдав Дмитра Кривошея та Станіслава Петровця — їх звинувачували в хуліганстві.

Володимира Петровця визнали винним за статтею 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження зі зброєю. Суд присудив йому 4 роки увʼязнення, але замінив умовним терміном на 2 роки.

Колишнього поліцейського Івана Приходька суд визнав винним за статтею 263 та засудив до 3 років вʼязниці. Його також визнали винним за статтею 119 ККУ — убивство через необережність. За це він отримав 4 роки вʼязниці.

Загальний термін увʼязнення вираховують за найтяжчим злочином, тому Приходько проведе за ґратами 4 роки.

Також суд зобовʼязав Приходька виплатити батьку та матері хлопчика по 400 тисяч гривень компенсації. Позов на компенсацію для бабусі суд відхилив.

До набуття чинності вироку Приходько перебуватиме під нічним домашнім арештом. У захисту протягом 30 днів є право на апеляцію. Вже відомо, що Прокуратура оскаржить вирок суду у справі про вбивство Кирила Тлявова, щоб добитися покарання для всіх винних.

М'які вироки вбивцям дитини обурили громадськість і дали новий привід говорити про корупцію в судах і те, що "брудні" поліцейські мають фактичну недоторканість.

31 травня 2019 року в Переяславі-Хмельницькому Київської області двоє правоохоронців — Іван Приходько та Володимир Петровець — «пристрілювали» рушницю, одна куля влучила у двір, де грався пʼятирічний хлопчик Кирило Тлявов.

  • Дитину доставили із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньомозковою гематомою та переломом скроневої кістки до реанімаційного відділення лікарні. 3 червня дитина померла.
Бабель

Публикации