Поклонська - яскравий представник пострадянської української молоді

07.03.2017, 16:54
25
Жертва провалу української освіти 90-х - фото 1
Жертва провалу української освіти 90-х

Історик Василь Расевич після того, як всі посміялися над черговх дурістю Наталії Поклонської, задуматись над причиної її жахливого рівня освіченості.

Ніколи не писав про Поклонську. А тепер мушу. Багато хто з вас потішається її глупими заявами та неоковирними висловлюваннями. Для сміху поширює її ідіотичні заяви про те, що замироточив бюст Ніколая ІІ. І не хоче при цьому задуматися про страшну проблему. Наталія Поклонська - яскравий представник пострадянської української молоді.

І сміх, і гріх

Народилася у Ворошиловградській області, де і жила з батьками 10 років. Потім сім'я переселилася до Євпаторії. Отже, закінчила типову українську середню школу кінця 90-х минулого століття. Далі продовжила навчання у Євпаторійській філії Харківського університету внутрішніх справ. В сумі це означає, що насправді вона має типову українську освіту.

Якщо б ми були чесними хоча б із собою, то визнали б, що на практиці вона не має юридичної освіти. Бо хабарництво в українських вишах (знаю масу фактів, коли в престижні вузи не треба з'являтися навіть на сесію, а достатньо передати довіреному викладачу заліковку з відповідною сумою грошей) набуло руйнівного масштабу. Весь той брєд, що видає Поклонська в інтерв'ю та убога неструктурована мова вказують на те, що вона не засвоїла ані програми середньої школи, ані тим більше університетської.

І тут нам би зрозуміти, що над нами зависли Домокловим мечем дві проблеми.

1. Проблема низького рівня освіти у середніх школах.

2. Проблема девальвації вищої освіти.

Що ж, українці, готуймося до того, що десятки тисяч таких поклонських будуть нас лікувати, судити, вчити, будувати нам будинки...

Одним словом, це не тільки проблема Росії. Це - наша проблема.

Пост Василя Расевича на фейсбуці

Без Табу
25

Публикации