Побудова собачої будки як символ нової влади

04.03.2017, 17:28
2
Побудова собачої будки як символ нової влади - фото 1

Петро Порошенко напав на своїх критиків, але з фразою "Не побудував в житті навіть собачої будки" сам сів у калюжу, - вважає журналіст Михайло Ткач.

- Майже за безцінь придбати собачу будку ім. Карла Маркса і зробити з неї свою, а далі нарощувати виробництво, використовуючи політичний вплив - це побудувати?

- Взяти кредит на побудову собачої будки, побудувати будку, не віддати кредит, стати спікером а потім прем'єр-міністром - це рахується?

- Не задекларувати дві собачі будки у Лондоні і продовжувати кілька років керувати ДФС - це нормально?

- Записати на тестя собачу будку а потім розповідати як дружина стала успішним бізнесменом в той час як обіймав посаду голови МВС, згодом стати генпрокурором - це теж ваш приклад, на який пропонуєте рівнятися?

Іноді краще дивитись не та те, хто і скільки собачих будок побудував, а за чий рахунок вони це роблять. А то в один прекрасний день цими будками починають вільно ходити ті, хто не будував, але добре бачив за чиї це гроші, Ті хто стримувались, чекали що у капітана вистачить сміливості побачити, що човен розхитують не ззовні. Човен природньо йде на дно, коли вага награбованого стає в рази більше передбаченої законами. І якщо нормативно-правові не діють, закони фізики - кум не загальмує. Спитайте у папєрєдніка, коли наступного разу будете таємно спілкуватись із путіним.

Меморіал Небесній Сотні побудуйте, не кажучи вже про країну, пане заслужений будівельник.

Три роки минуло.

Пост Михайла Ткача на фейсбуці

Без Табу
2

Публикации