Підзадовбали пости на тему: наші солдати гинуть, а тут всякі спамлять Шереметом

25.07.2016, 15:33
1
Вбивця досі на свободі - фото 1
Вбивця досі на свободі / Мар'яна П'єцух via Facebook

Жураліст Мар'яна П'єцух пояснює, чому про вбивство Павла Шеремета потрібно говорити якомогоа більше.

Підзадовбали пости на тему: наші солдати гинуть, а тут всякі спамлять Шереметом, який вів ще й ефіри на якихось "Вєстях" сумнівного походження. Чи автори цих постів прикидаються чи дійсно не розуміють, що:

1. Якби в ЦЕНТРІ СТОЛИЦІ підірвали чи то солдата, чи то активіста, чи то звичайного перехожого - резонанс був би аналогічний. бо це центр Києва, а не АТО. Але сталося це з Шереметом.

2. Це не був кидок гранати божевільного, це була серйозна спецоперація, підготовлена профі за участі групи людей. І це вимагає особливої уваги та резонансу, бо це потенційна загроза для всіх - ми не знаємо, що може бути далі і кого можуть підірвати наспутним, бо цілі замовника поки незрозумілі..

3. Саме тому, що цілі замовника досі незрозумілі (смерті в АТО, принаймні, ми можемо якось пояснити, хоча вони й несправедливі), незрозумілі - бо Шеремет не був такою людиною, щоб аж так когось дістати - саме це це вимагає широкого обговорення і тримання теми на поверхні якнайдовше. Бо, повторюся, незруміло, чого боятися далі і кому що далі загрожує.

4. Щодо маси некрологів про Шеремета - ну не винен Шеремет, що мав стільки друзів. Хто заважає авторам обурливих постів про "забагато шеремата" писати некрологи про вбитих солдат (з свого досвіду скажу, це дуже непросто, особливо коли мізер інформації,і треба у заплаканих родичів витягувати по слову)? Думаю, ніхто вам не відмовить у публікації.

До речі, ті, хто обурюються, знають поіменно всіх загиблих за останні дні, якщо їм так болить? буду вдячна за прізвища, опублікую хоча би тут.

Пост Мар'яни П'єцух на фейсбуці

Без Табу
1

Публикации