Паша-Мерседес та інші: Україна ввели санкції проти руських попів та їх спільників

02.12.2022, 14:46
Скандальний піп потрапив у халепу - фото 1
Скандальний піп потрапив у халепу / ТСН

Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти священнослужителів УПЦ МП, зокрема намісника Києво-Печерської Лаври Павла (Лебедя) та екснардепа Вадима Новинського.

Про давно очікувані кроки повідомляє Українська правда з посиланням на поінформовані співрозмовники в команді президента України пана Зеленського.

Таким чином, РНБО ввела санкції проти Новинського, намісника Лаври митрополита Павла (Лебідя) і ще близько десятка священнослужителів УПЦ МП, переважно із окупованих Росією територій.

2 грудня президент Володимир Зеленський ввів у дію персональні санкції щодо деяких представників релігійних організацій, афілійованих із центрами впливу в Російській Федерації.

Рішення про санкції РНБО ухвалила на засіданні 1 грудня після "розгляду діяльності релігійних організацій на території України в умовах військової агресії Росії і для забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу у суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів України".

Список підсанкційних прізвищ у Зеленського обіцяли оприлюднити згодом.

БЕЗ ТАБУ

Публикации