Партизани на Луганщині обстріляли автівку з місцевими гауляйтерами

04 августа, 21:26
Колаборантка Гладкова наразі у лікарні - фото 1
Колаборантка Гладкова наразі у лікарні

На Луганщині, в окупованому Біловодську, партизани обстріляли автівку з місцевою окупаційною владою.

Про це у Телеграмі написав голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.

«Щодо роботи партизанів: вчора ввечері «добрі люди» обстріляли авто з тамтешньою окупаційною владою, в машині знаходився так званий мер та його заступниця. Обидва колаборанти дістали поранення», - йдеться в повідомленні.

За словами Гайдая, росіяни в окупованому Біловодську проводили операцію з розшуку партизанів, проте безрезультатно.

Мова йде про Віталія Коваленка та Валентину Гладкову, що перейшли на бік русні. Вони потрапили під обстріл зі стрілецької зброї. Гладкова — у лікарні із вогнепальним пораненням стегна.

Партизани на Луганщині обстріляли автівку з місцевими гауляйтерами - фото 211635

Віталій Коваленко

Валентина Гладкова — колишня депутатка районної ради від пропрезидентської політичної партії «Слуга народу». У передвиборних обіцянках щирою калиновою обіцяла землякам процвітання та добробут, проте за два роки однією з перших зустріла окупантів радісними обіймами. Згодом отримала посаду заступниці так званого голови району.

До кар’єрного «стрибка» Гладкова була директоркою Новодеркульського дитячого садочку. Також колаборантка очолює і «раду жінок» району.

Сергій Гладков, чоловік колаборантки — відомий керівник одного з великих агрохолдингів. Прокуратура підозрювала його у колабораційній діяльності: за наявною інформацією кінний завод в Новодеркулі, який він очолював, та продукцію держпідприємств саме Гладков віддав в руки рашистам. 5 червня його було знайдено мертвим.

Як зазначає видання "Вчасно", поїздка Гладкової та Коваленка могла носити романтичний характер. Але романтику зіпсували партизани.

Вчасно

Публикации