Пахне казаном: у росіян великі проблеми на Херсонщині

23 июля, 12:17
По русні! - фото 1
По русні! / ЗСУ

Стримана в оцінках британська розвідка на підставі відомої їй інформації повідомляє радісні новини.

Російська армія приділяє першочергову увагу збереженню свого військового мостового потенціалу на Херсонщині, але будь-яка спроба побудувати переправу через Дніпро буде дуже ризикованою операцією. Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

"За останні 48 годин велися запеклі бої, оскільки українські війська продовжували наступ на російські війська в Херсонській області, на захід від річки Дніпро. Росія, ймовірно, намагається уповільнити українську атаку, використовуючи артилерійський вогонь вздовж природної перешкоди річки Інгулець, притоки Дніпра", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що шляхи постачання російських військ на захід від Дніпра наражаються на все більшу небезпеку.

Додаткові українські удари завдали додаткових збитків ключовому Антонівському мосту, хоча Росія провела тимчасовий ремонт. Станом на 22 липня він майже, напевно, був відкритий для руху.

"Якщо форсування Дніпра буде неможливим, а російські війська в окупованому Херсоні відрізані, це стане серйозною військовою та політичною невдачею для Росії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вже кілька днів ширяться чутки про оточення значного угруповання російських окупаційних військ на Херсонщині - в районі Високопілля. Ввечері 22 липня радник голови ОПУ та ютюбер Олексій Арестович також підтвердив цю інформацію та заявив, що оточені понад 1000 вояків русні, а також, що їм усім - гаплик.

Наразі відомом, що тактична группа російських військ у Високопіллі заблокована з трьох сторін, єдиний наявний варіант відступу - під вогневим контролем ЗСУ. Група складається із десантників, а саме – 11-ї гвардійської десантно-штурмової бригади (до 1 БТГр), а також певної кількості в\сл 205-й окремої мотострілецької бригади. Ймовірно, серед них є спецпризначенці, тобто, найбільш боєздатні вояки русні - путін знову кинув їх на забій.

Європейська правда

Публикации